Je laatste bezoek was
Het is nu 09 dec 2023, 10:35
Toon onbeantwoorde berichten
Toon actieve onderwerpen




Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 4 berichten ] 
Auteur Bericht
 Berichttitel: "winterkamperen" in april in Quadenoord (nu met foto's)
BerichtGeplaatst: 26 apr 2016, 19:29 
Offline
Extremely experienced Camper
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 01 sep 2012, 14:31
Berichten: 715
Afbeeldingen: 57
Woonplaats: Gemeente Stichtse Vecht
Traditiegetrouw gaan we in de meivakantie een paar dagen kamperen om de kampeerspullen na de winter 'te luchten' en te controleren.

Dit jaar moest oudste op vrijdag nog een spannende vossenjacht doen (was om half 1 thuis) en zaterdag nog naar een turnwedstrijd in Kesteren, dus een camping in die omgeving gezocht. Na de wedstrijd zijn we naar natuurkampeerterrein Quadenoord gereden. We kwamen op een klein terrein aan in het bos. Na telefonisch contact met de beheerder de tentjes opgezet op een zelfgekozen plekje.

De eerste nacht hadden we gezelschap van 2 campertjes en een setje trekkerstentjes, maar de volgende dag vertrokken die en stonden we alleen.

De eerste nacht was ook koud, hoewel het wel vaker koud is eind april was het nu wel erg koud. Gelukkig hadden we op het laatste moment nog wat extra warme spullen ingepakt. De volgende ochtend begon goed, het zonnetje scheen hoewel het niet erg warm was. De gehele dag heeft de zon vaak, heel vaak geschenen, ongeveer net zo vaak als dat het hagelde. Binnen 5 minuten kon de zon schijnen, een hagelbui overtrekken en de zon weer terugkomen.

We zijn deze dag naar de Hoge Veluwe geweest. Vanaf de toegang zijn we met de witte fietsen naar het centrum gefietst tussen de hagelbuien door. In het centrum ging oudste door vermoeidheid onderuit, dus jongste 2 in de speeltuin laten spelen terwijl de auto gehaald werd en oudste in het restaurant lag te slapen. Terug in de tent oudste wat laten slapen terwijl de jongsten tussen de hagelbuien door buiten speelden.

Maandag naar Arnhem geweest waar we tot de conclusie kwamen dat de Primark niet aan ons besteed is, wat een drukte en wat vreselijk warm daar. Gelukkig waren er ook wat leuke winkeltjes. Terug op de camping regen regen en regen. Tegen de avond gelukkig wat droger. Omdat de weersvoorspellingen voor de volgende dag wederom beroerd waren en de middelste zich niet okay voelde toch maar besloten om een dagje eerder naar huis te gaan.

Disndagochtend heel rustig de boel afgebroken. De pijlstaart redelijk droog in kunnen pakken, maar de Roerdomp met schermen en vario waren zeiknat. Thuisgekomen dus het hele huis volgehangen met tenten en tentonderdelen. Onze slaapkamer is nu voorzien van een vario, de slaapkamers van de kids hebben zijluifels en in de trapgaten hangen de tenten.

Over de camping:
Quadenoord is een landgoed waarvan een klein deel is ingericht als camping. Er zijn plekjes tussen de bomen en aan de rand van een akker. Er schijnen ook ergens vaste plaatsen te zijn, maar die hebben we niet gezien.
Er is geen electra, wel zijn er wat stopcontacten bij het sanitairgebouw.
Het sanitairgebouw is eenvoudig met wat toiletten, afwasbakken, wasbakken en douches. Warm water is tegen betaling. Het gebouw is niet verwarmd
Er is geen vuurplaats en open vuur is niet toegestaan (dit was gezien de temperaturen het enige minpuntje).
Er is een speelding (schommel, glijbaan) en er zijn veel bomen waar in geklommen kan worden en er zijn takken genoeg voor de kids om met een mes te bewerken.
De beheerder is vriendelijk en kan altijd gebeld worden. Hij komt dagelijks in de ochtend langs.
Wij vonden het een aanrader.

_________________
Pijlstaart + Roerdomp + Kluifui Karp


Laatst bijgewerkt door Sanpetev op 26 apr 2016, 19:46, in totaal 1 keer bewerkt

Omhoog
 Profiel Persoonlijk album  
 
 Berichttitel: Re: "winterkamperen" in april in Quadenoord
BerichtGeplaatst: 26 apr 2016, 19:46 
Offline
Extremely experienced Camper
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 01 sep 2012, 14:31
Berichten: 715
Afbeeldingen: 57
Woonplaats: Gemeente Stichtse Vecht
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

_________________
Pijlstaart + Roerdomp + Kluifui Karp


Omhoog
 Profiel Persoonlijk album  
 
 Berichttitel: Re: "winterkamperen" in april in Quadenoord (nu met foto's)
BerichtGeplaatst: 27 apr 2016, 13:23 
Offline
Very experienced Camper
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 25 mei 2012, 10:30
Berichten: 93
Ook aan gedacht om dezelfde reden: alles weer eens uitpakken en checken. Maar niet gedaan ivm verwachte slechte weer. Daarom komend weekend een campertje gehuurd om dat eens uit te proberen..

_________________
Albatros jubileum (2013)


Omhoog
 Profiel  
 
 Berichttitel: Re: "winterkamperen" in april in Quadenoord (nu met foto's)
BerichtGeplaatst: 27 apr 2016, 14:11 
Offline
Very Extremely experienced Camper
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 15 feb 2008, 20:14
Berichten: 2821
Afbeeldingen: 181
Woonplaats: Omgeving Alkmaar
Stoer hoor :!:

_________________
Een goede vakantie is over als je begint te verlangen naar je werk...


Omhoog
 Profiel Persoonlijk album  
 
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 4 berichten ] 


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar:
Ga naar:  
Powered by phpBB ©